„Kaip moteriai auginančiai vaikus atgauti pasitikėjimą, savivertę ir gyvenimo džiaugsmą?

4 savaičių kursas su Kristina Busilaite

Socialiniai tinklai pilni laimingų mamų idilės. Jų vaikai ramūs ir švarūs. Vyrai dovanoja automobilius, glėbiais neša gėles ir deimantus. Kasdien stebi laimingų šeimų istorijas ir negali suprasti, kodėl Tavo gyvenimas toks nenusisekęs? Visos šeimos tokios laimingos, tik ne pas Tave?

 

Ar planuoji susikurti laimę, kai vaikai užaugs? Ar visa tai priimi kaip skirtą Tau likimą ir netiki, kad gali kažkas pasikeisti? 

 

Jau dabar gali patirti ramybės būseną augant vaikams, net tada kai jie siaučia ir lipa per galvą. 

 

Galvoji tai neįmanoma? Patikėk dar ir kaip. 

 

Šiandien padedu mamoms išeiti iš šios būsenos ir stebiuosi, kiek nedaug reikia ir kaip lengvai galima iš viso to išeiti, kai žinai teisingus būdus, metodus ir praktikas. 

 

Šis kursas skirtas mamai, kuri:
Kurso temos:
Kursas prasideda sausio 22 d. internetu

Paskaitos vyks: Sekmadieniais 19:30 val.

(Įrašai bus prieinami iš karto po tiesioginių paskaitų.)

Kaina: 150 eur.
Dabar: 99 eur (Tik pirmoms 10 moterų)
Kaip vyks kursas?

Kursas vyks 4 savaites. Kas savaitę bus online paskaita, kurios metu bus pateikiamos tam tikros užduotys ir praktikos. Kai kurias darysime visos esamuoju laiku, kai kurias individualiai. Jei nebus galimybės jungtis gyvai, visada galėsite žiūrėti įrašus. 

Viso kurso metu dalinsimės pojūčiais ir atradimais. 

Kursą veda:

Kristina Busilaitė – rašytoja, pedagogė, dviejų vaikų mama, knygos šeimai „Svajonių kūrėjas” autorė.

Per neilgą 10 metų savo motinystės laikotarpį atradau nemažai veiklų ir būdų, kaip stiprinti ryšį su vaikais. Esu naujosios kartos mama. 
 
Esu įsitikinusi, kad senieji auklėjimo modeliai netinka šių laikų vaikams, todėl supratau, kad beprasmiška save plakti už tai, o tiesiog ieškoti naujų būdų būti taikoje ir santarvėje su savo vaikais. Leidžiu sau būti kitokia mama. Daug metodų atradau bandydama.
 
O buvo visko. Nesididžiuoju klaidomis, kurias dariau. Ar taip visos mamos jaučiasi? Nepakankamos savo vaikams ir ne tokios, kokių jie verti?
 
Esu rašytoja, pedagogė, mąstymo keitimo mentorė ir laiminga moteris. Šiuo metu rašau knygą „Kaip aš pamilau savo mamą”, kuri pasirodys kitais metais.

 

© Copyright 2021. All rights reserved
0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasĮ parduotuvę