“Iš kur kyla vaiko nenoras mokytis?” Ir kaip tai išspręsti, kad vaikas norėtų mokytis?
Su Kristina Busilaite – rašytoja, pedagoge, dviejų vaikų mama, knygos šeimai “Svajonių kūrėjas” autorė.
 • Vaikas blogai mokosi?
 • Pamokose išsiblaškęs?
 • Mokėsi gerai, bet kažkodėl pradėjo prastėti rezultatai?
 • Nuolat kažką pamiršta?
 • Neatlieka namų darbų?
 • O gal visai nenori eiti į mokyklą?
 • Mokytojai skundžiasi?
   
  Tikiu, kad nei rėkimas, nei bausmės nepadeda. Mano vaikai mokosi puikiai ir į mokyklą eina su šypsena. Nuo pirmos dienos iki dabar. Taip, būna ir jiems sunkių dienų. Bet rūpesčių niekada neturėjau. Kartais manęs paklausia: „O Tavo vaikai gal kokioje Valdorfo mokykloje mokosi?” Ne. Mokosi kaip ir dauguma vaikų, valstybinėje mokykloje. Aš pati – visiška priešingybė. Vos pabaigiau mokyklą… mokiausi labai prastai, bėgdavau iš pamokų, buvau viena prasčiausių mokinių klasėje. 
   
  Turiu du skirtingus pavyzdžius. Puikiai žinau kodėl mano vaikai mėgsta mokytis ir kodėl man prastai sekėsi. Labai daug žinių ir įžvalgų davė socialinis darbas mažo miestelio mokykloje. Mokykla nedidelė, nedaug mokinių ir galimybė visus pažinti. 
  Baigusi intensyvius mąstymo keitimo mentorių mokymus pradėjau gilintis savo vaikų elegesį, analizuoti savo praeities įvykius ir atradau esminius dalykus, kurie visiems laikams pakeitė mano požiūrį į mokslą ir motyvaciją. Žinau kaip ir ką kalbėti su vaiku, kad jis noriai imtųsi sunkių užduočių, pasitikėtų savimi ir jaustųsi gerai, net gavęs blogą įvertinimą. 
Seminare kalbėsiu apie tai:
Nauda po seminaro:
Seminarą veda:

Kristina Busilaitė – rašytoja, pedagogė, dviejų vaikų mama, knygos šeimai „Svajonių kūrėjas” autorė.

Per neilgą 10 metų savo motinystės laikotarpį atradau nemažai veiklų ir būdų, kaip stiprinti ryšį su vaikais. Esu naujosios kartos mama. 
 
Esu įsitikinusi, kad senieji auklėjimo modeliai netinka šių laikų vaikams, todėl supratau, kad beprasmiška save plakti už tai, o tiesiog ieškoti naujų būdų būti taikoje ir santarvėje su savo vaikais. Leidžiu sau būti kitokia mama. Daug metodų atradau bandydama.
 
O buvo visko. Nesididžiuoju klaidomis, kurias dariau. Ar taip visos mamos jaučiasi? Nepakankamos savo vaikams ir ne tokios, kokių jie verti?
 
Esu rašytoja, pedagogė, mąstymo keitimo mentorė ir laiminga moteris. Šiuo metu rašau knygą „Kaip aš pamilau savo mamą”, kuri pasirodys kitais metais.

 

Kristinos straipsnius vaikų tema spausdina žurnalas "Raktas", "Tavo vaikas" ir "Sveikata"
Atsiliepimai:
Mokymai vyks rugsėjo 7 d. 20:00 internetu. Prisijungus dabar pakviesime į uždarą seminaro grupę.
Seminaro įrašas bus prieinamas 6 mėn.
Prisijunk prie vakaro mokymų vos už 33 €! Vietoj 47 €.

Pasirinkite norimą planą:

0
  0
  Krepšelis
  Krepšelis tuščiasĮ parduotuvę