Vakaro seminaras dabar su 60% NUOLAIDA!
VIENA AUGINU VAIKUS – Kaip juos užauginti laimingus?
Su Kristina Busilaite – rašytoja, pedagoge, dviejų vaikų mama, knygos šeimai “Kaip sustiprinti ryšį su vaiku?” autorė.

Pačios tobuliausios neverkia. Neprašo vandens, kai sudega ir nesidalina gyvenimo nešuliais. Pervargsta tyliai ir visada atrodo taip, lyg savyje nešiotų tyriausią šaltinį.

Pačios tobuliausios… niekada nežiūri į save kaip į stebuklą…

Niekas kitas, tik mama auginanti viena vaikus, gali suprasti kitą mamą, kuri ką tik liko viena su mažais vaikais…
 
Kai pati po skyrybų likau su vaikais, mano aplinkoje buvo labai mažai vienišų mamų ir tų kas mane iš ties suprastų, ką reiškia staiga likti su visais buities rūpesčiais ir vaikų poreikiais be vyro.
 
Iki šiol nesuprantu, KAIP… aš su dviem vaikais sugebėdavau apsipirkti, nuvažiuoti į polikliniką ir susitvarkyti. Dukrai buvo vos 2 metukai, o sūnui vos 4. Labai sunku buvo. Ligos, nepriteklius, visuomonės spaudimas ir etiketė „vieniša” mama mane stumė į depresiją. Bet aš nepasidaviau ir ieškojau būdų ir kelių kaip būti laimingai.
Turiu iš ties daug kuo pasidalinti:
Nauda po seminaro:
Po seminaro ateis lengvumas ir pasitikėjimo savimi jausmas, kad viską darai teisingai. Džiaugsies ramybe ir suvokimu, kad viskas daug paprasčiau nei atrodė iki šiol.
Tu nesi viena.
 
Artėjančios mamos dienos progra, pasidovanok sau SEMINARĄ, kuris padės Tau vėl pasijausti laiminga. O laiminga mama – pati didžiausia dovana savo vaikams.
Seminarą veda:
Kristina Busilaitė. Sąmoningos tėvystės ir mąstymo keitimo mentorė, lektorė, rašytoja ir pedagogė. Dviejų vaikų mama. Prieš daugiau nei metus sukūrusi projektą “Svajonių kūrėjas” ir išleidusi šeimos dienoraštį “Svajonių kūrėjas”. Mamų žurnalo  “Tavo vaikas” rubrikos tėvams autorė. Knygos „Kaip stiprinti ryšį su savo vaiku?” autorė. 
 
Per neilgą 10 metų savo motinystės laikotarpį atradau nemažai veiklų ir būdų, kaip stiprinti ryšį su vaikais. Esu naujosios kartos mama. 
 
Esu įsitikinusi, kad senieji auklėjimo modeliai netinka šių laikų vaikams, todėl supratau, kad beprasmiška save plakti už tai, o tiesiog ieškoti naujų būdų būti taikoje ir santarvėje su savo vaikais. Leidžiu sau būti kitokia mama. Daug metodų atradau bandydama.
 
O buvo visko. Nesididžiuoju klaidomis, kurias dariau. Ar taip visos mamos jaučiasi? Nepakankamos savo vaikams ir ne tokios, kokių jie verti?
 
Esu rašytoja, pedagogė, mąstymo keitimo mentorė ir laiminga moteris. Šiuo metu rašau knygą „Kaip aš pamilau savo mamą”, kuri pasirodys kitais metais.

 

Kristinos straipsnius vaikų tema spausdina žurnalas "Raktas", "Tavo vaikas" ir "Sveikata"
Atsiliepimai:
Mokymų įrašai jau prieinami. Klausimus galima bus užduoti ir į juos gauti atsakymą. Prisijungus dabar pakviesime į uždarą seminaro grupę.
Seminaro įrašas bus prieinamas 3 mėn.
Prisijunk prie vakaro mokymų vos už 23 €! Vietoj 47 €.

Paskutinės 3 vietos už šią kainą.
Nauda po seminaro:
1
MAIN HEADING
Subheading
1
VIENA AUGINU VAIKUS - Kaip juos užauginti laimingus?
VIENA AUGINU VAIKUS - Kaip juos užauginti laimingus? × 1
-
+
27.00
x

Suma 27.00
Viso 27.00 (įskaičiuota 4.69 PVM)

Kontaktinė informacija:

Produktai:

Produktas
Viso
1
VIENA AUGINU VAIKUS - Kaip juos užauginti laimingus?
VIENA AUGINU VAIKUS - Kaip juos užauginti laimingus? × 1
27.00
Suma 27.00
Viso 27.00 (įskaičiuota 4.69 PVM)

Užsakymo informacija

Apmokėjimas yra saugus ir patikimas. Mes nekaupiame jokių kortelės duomenų.

Paštomato šalis *
Paštomato miestas *
Paštomato vieta *

  • Elektroninė bankininkystė
    Elektroniniai pinigai
    Kitos mokėjimo sistemos

    Informuojame, kad sąskaitos informacijos ir mokėjimo inicijavimo paslaugas Jums suteiks Paysera vadovaudamasi šių paslaugų teikimo taisyklėmis. Tęsdami apmokėjimą patvirtinate, kad sutinkate su šių paslaugų suteikimu ir jų teikimo sąlygomis.

© Copyright 2021. All rights reserved