NAUJIENA! Pirma tokio tipo knyga Lietuvoje
Knyga: "KAIP STIPRINTI RYŠĮ SU SAVO VAIKU?"
Autorė: Kristina Busilaite – rašytoja, pedagoge, dviejų vaikų mama, knygos šeimai “Svajonių kūrėjas” autorė.

“Ar gali kaip visi normaliai kalbėti! Ir nustok vaipytis. Ką čia dabar vaizduoji” – tai tik nekalti sakiniai, kuriuos dažnai sakome savo vaikams. Tai net ne patyčios ir ne riksmai, tai – paprasta beveik kiekvienos mamos ir tėčio kalba.

Tik va, vis daugiau ir daugiau šeimų suvokia praradę ryšį su savo vaiku. Kurio momentu jie mus nustoja girdėti? Tos apvalios akutės, kažkada patikliai sekę mūsų kiekvieną žingsnį ir klausę visko, ką jiems sakome, tiesiog… nustojo girdėti. Užsisklendė ir visi žodžiai atsitrenkia kaip į sieną.

Na pripažinkit, ar jus guodžia posakis „dabartinė karta tokia“ ? Ar nuo to lengviau matyti, kaip trinkteli kambario durys, išeinama į virtualų išmaniųjų technologijų pasaulį ir atsikertama, kai norisi sumotyvuoti ruošti pamokas?

Taip, jei tai būtų tik paauglystės etapas – tada dar guostumėmės, kad praeis, o kas jei tai prasideda daug anksčiau, nei paauglystė? O nesibaigia ir jai pasibaigus? Kas jei ryšys nutrūksta su tėvais dar labai anksti ir taip niekada ir neatsiranda?

Jei tikitės, kad pasakysiu, kas su tais „dabartinės kartos vaikais negerai“ ir kaip juos suvaldyti – klystate. Bet galiu pasakyti kas negerai su mumis ir kaip nedaryti klaidų, kurios atveda mūsų vaikus iki visiško ryšio su tėvais praradimo.

Mano naujojoje knygoje „Kaip stiprinti ryšį su savo vaiku“ rasite labai konkrečius veiksmus, ką daryti ir ko nedaryti, kad vaikas liktų artimame santykyje su Jumis. Jau seniai pastebėjau, kad abstraktūs filosofiniai pamąstymai nepadeda.

Mano asmeninė patirtis, žinios ir konsultuojant kitas šeimas, o taip pat mąstymo keitimo mentorystės mokymai leido pasiekti neįtikėtinų rezultatų dirbant net su tais vaikais, kurie atrodė jau galutinai praradę ryšį su savo tėvais.

Kam ši knyga gali būti naudinga?
Knygoje rasite:
Knygą parašė

Kristina Busilaitė – rašytoja, pedagogė, dviejų vaikų mama, knygos šeimai „Svajonių kūrėjas” autorė.

Per neilgą 10 metų savo motinystės laikotarpį atradau nemažai veiklų ir būdų, kaip stiprinti ryšį su vaikais. Esu naujosios kartos mama. 
 
Esu įsitikinusi, kad senieji auklėjimo modeliai netinka šių laikų vaikams, todėl supratau, kad beprasmiška save plakti už tai, o tiesiog ieškoti naujų būdų būti taikoje ir santarvėje su savo vaikais. Leidžiu sau būti kitokia mama. Daug metodų atradau bandydama.
 
O buvo visko. Nesididžiuoju klaidomis, kurias dariau. Ar taip visos mamos jaučiasi? Nepakankamos savo vaikams ir ne tokios, kokių jie verti?
 
Esu rašytoja, pedagogė, mąstymo keitimo mentorė ir laiminga moteris. Šiuo metu rašau knygą „Kaip aš pamilau savo mamą”, kuri pasirodys kitais metais.

 

Kristinos straipsnius vaikų tema spausdina žurnalas "Raktas", "Tavo vaikas" ir "Sveikata"
Atsiliepimai apie Kristinos mokymus:
Užsisakyk knygą jau dabar! Kiekis ribotas.
© Copyright 2021. All rights reserved